LS047K1SX01F

| Panel Model | LS047K1SX01F |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,4.7 inch, 720×1280 |
| Panel Type | CG-Silicon |
| LS047K1SX01F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 58.104×103.296 mm |
| Outline | 61.912×114.38 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (3 data lanes) , 25 pins |
| Input Voltage | 1.8/3.0V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LS047K1SX01F.
SHARP LS047K1SX01F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LS047K1SX01F pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LS047K1SX01F or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LS047K1SX01F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LS047K1SX01F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LS047K1SX01F pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LS047K1SX01F or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LS047K1SX01F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LS047K1SX01F"
- SHARP LS047K1SX01F
- LS047K1SX01F datasheet
- LS047K1SX01F image
- LS047K1SX01F price
- LS047K1SX01F distributor

