LTM10C386

| Panel Model | LTM10C386 |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,10.4 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM10C386 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 242.4×173.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | TMDS |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM10C386.
TOSHIBA LTM10C386 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM10C386 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM10C386 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM10C386 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM10C386 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM10C386 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM10C386 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM10C386 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM10C386"
- TOSHIBA LTM10C386
- LTM10C386 datasheet
- LTM10C386 image
- LTM10C386 price
- LTM10C386 distributor

