LTM13C420F

| Panel Model | LTM13C420F |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM13C420F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | |
| Active Area | 270.336×202.752 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM13C420F.
TOSHIBA LTM13C420F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM13C420F pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM13C420F or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM13C420F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM13C420F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM13C420F pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM13C420F or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM13C420F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM13C420F"
- TOSHIBA LTM13C420F
- LTM13C420F datasheet
- LTM13C420F image
- LTM13C420F price
- LTM13C420F distributor

