LTM13C407

| Panel Model | LTM13C407 |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM13C407 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | |
| Active Area | 270.336×202.752 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM13C407.
TOSHIBA LTM13C407 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM13C407 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM13C407 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM13C407 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM13C407 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM13C407 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM13C407 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM13C407 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM13C407"
- TOSHIBA LTM13C407
- LTM13C407 datasheet
- LTM13C407 image
- LTM13C407 price
- LTM13C407 distributor

