LTM150XI-V01

| Panel Model | LTM150XI-V01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM150XI-V01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 331.6×255.3×18 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 65% |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/50/60 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Analog RGB + Composite Video + S-Video , 37 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM150XI-V01.
SAMSUNG LTM150XI-V01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150XI-V01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150XI-V01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150XI-V01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM150XI-V01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150XI-V01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150XI-V01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150XI-V01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM150XI-V01"
- SAMSUNG LTM150XI-V01
- LTM150XI-V01 datasheet
- LTM150XI-V01 image
- LTM150XI-V01 price
- LTM150XI-V01 distributor

