LTM190EP03

| Panel Model | LTM190EP03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM190EP03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 376.32×301.056 mm |
| Outline | 396×324 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM190EP03.
SAMSUNG LTM190EP03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM190EP03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM190EP03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM190EP03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM190EP03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM190EP03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM190EP03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM190EP03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM190EP03"
- SAMSUNG LTM190EP03
- LTM190EP03 datasheet
- LTM190EP03 image
- LTM190EP03 price
- LTM190EP03 distributor

