LTM200KT08-W02

| Panel Model | LTM200KT08-W02 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.0 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM200KT08-W02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 442.8×249.075 mm |
| Outline | 462.8×272×10.3 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM200KT08-W02.
SAMSUNG LTM200KT08-W02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT08-W02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT08-W02 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT08-W02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM200KT08-W02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT08-W02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT08-W02 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT08-W02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM200KT08-W02"
- SAMSUNG LTM200KT08-W02
- LTM200KT08-W02 datasheet
- LTM200KT08-W02 image
- LTM200KT08-W02 price
- LTM200KT08-W02 distributor

