LTM200KT12

| Panel Model | LTM200KT12 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.0 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM200KT12 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 442.8×249.075 mm |
| Outline | 462.8×272×10.3 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM200KT12.
SAMSUNG LTM200KT12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT12 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT12 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM200KT12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT12 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT12 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM200KT12"
- SAMSUNG LTM200KT12
- LTM200KT12 datasheet
- LTM200KT12 image
- LTM200KT12 price
- LTM200KT12 distributor
