HN133WU3-100

| Panel Model | HN133WU3-100 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HN133WU3-100 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 293.76×165.24 mm |
| Outline | 301.9×175.1 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 13.5/16.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE HN133WU3-100.
BOE HN133WU3-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HN133WU3-100 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HN133WU3-100 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HN133WU3-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE HN133WU3-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HN133WU3-100 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HN133WU3-100 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HN133WU3-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HN133WU3-100"
- BOE HN133WU3-100
- HN133WU3-100 datasheet
- HN133WU3-100 image
- HN133WU3-100 price
- HN133WU3-100 distributor
