LTM230HL01

| Panel Model | LTM230HL01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM230HL01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 509.76×286.74 mm |
| Outline | 534×311.7 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 47%) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 12 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM230HL01.
SAMSUNG LTM230HL01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM230HL01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM230HL01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM230HL01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM230HL01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM230HL01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM230HL01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM230HL01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM230HL01"
- SAMSUNG LTM230HL01
- LTM230HL01 datasheet
- LTM230HL01 image
- LTM230HL01 price
- LTM230HL01 distributor

