LTN184KT03

| Panel Model | LTN184KT03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1680×945 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTN184KT03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 408.24×229.635 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTN184KT03.
SAMSUNG LTN184KT03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTN184KT03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTN184KT03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTN184KT03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTN184KT03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTN184KT03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTN184KT03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTN184KT03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTN184KT03"
- SAMSUNG LTN184KT03
- LTN184KT03 datasheet
- LTN184KT03 image
- LTN184KT03 price
- LTN184KT03 distributor

