LTS220QC-F05-0

| Panel Model | LTS220QC-F05-0 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS220QC-F05-0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 34.848×43.56 mm |
| Outline | 41.25×54.46 mm |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | 65K , CIE1931 40% |
| Response Time | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/45/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 30 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS220QC-F05-0.
SAMSUNG LTS220QC-F05-0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS220QC-F05-0 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS220QC-F05-0 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS220QC-F05-0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS220QC-F05-0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS220QC-F05-0 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS220QC-F05-0 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS220QC-F05-0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS220QC-F05-0"
- SAMSUNG LTS220QC-F05-0
- LTS220QC-F05-0 datasheet
- LTS220QC-F05-0 image
- LTS220QC-F05-0 price
- LTS220QC-F05-0 distributor

