LTS220QC-F0J

| Panel Model | LTS220QC-F0J |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTS220QC-F0J Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 34.848×43.56 mm |
| Outline | 40.6×54.36×2.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 43% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 21 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTS220QC-F0J.
SAMSUNG LTS220QC-F0J are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS220QC-F0J pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS220QC-F0J or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS220QC-F0J distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTS220QC-F0J are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTS220QC-F0J pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTS220QC-F0J or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTS220QC-F0J distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTS220QC-F0J"
- SAMSUNG LTS220QC-F0J
- LTS220QC-F0J datasheet
- LTS220QC-F0J image
- LTS220QC-F0J price
- LTS220QC-F0J distributor

