LTY320HM03

| Panel Model | LTY320HM03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTY320HM03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 698.4×392.85 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 7%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 12/8 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTY320HM03.
SAMSUNG LTY320HM03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320HM03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320HM03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320HM03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTY320HM03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320HM03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320HM03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320HM03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTY320HM03"
- SAMSUNG LTY320HM03
- LTY320HM03 datasheet
- LTY320HM03 image
- LTY320HM03 price
- LTY320HM03 distributor

