NA19025-C461

| Panel Model | NA19025-C461 |
|---|---|
| Panel Brand | Fujitsu |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NA19025-C461 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 408×306 mm |
| Outline | 432×331.5 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Fujitsu NA19025-C461.
Fujitsu NA19025-C461 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Fujitsu NA19025-C461 pdf datasheet or detailed specifications of the Fujitsu NA19025-C461 or other Fujitsu LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Fujitsu NA19025-C461 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Fujitsu NA19025-C461 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Fujitsu NA19025-C461 pdf datasheet or detailed specifications of the Fujitsu NA19025-C461 or other Fujitsu LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Fujitsu NA19025-C461 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NA19025-C461"
- Fujitsu NA19025-C461
- NA19025-C461 datasheet
- NA19025-C461 image
- NA19025-C461 price
- NA19025-C461 distributor

