LTY320HQ01

| Panel Model | LTY320HQ01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTY320HQ01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 698.4×392.85 mm |
| Outline | 727.6×424×25.2 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 0.8%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 3.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTY320HQ01.
SAMSUNG LTY320HQ01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320HQ01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320HQ01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320HQ01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTY320HQ01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320HQ01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320HQ01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320HQ01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTY320HQ01"
- SAMSUNG LTY320HQ01
- LTY320HQ01 datasheet
- LTY320HQ01 image
- LTY320HQ01 price
- LTY320HQ01 distributor

