LTY320WH-LH2
| Panel Model | LTY320WH-LH2 |
|---|---|
| Panel Brand | S-LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTY320WH-LH2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 90% |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of S-LCD LTY320WH-LH2.
S-LCD LTY320WH-LH2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the S-LCD LTY320WH-LH2 pdf datasheet or detailed specifications of the S-LCD LTY320WH-LH2 or other S-LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from S-LCD LTY320WH-LH2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
S-LCD LTY320WH-LH2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the S-LCD LTY320WH-LH2 pdf datasheet or detailed specifications of the S-LCD LTY320WH-LH2 or other S-LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from S-LCD LTY320WH-LH2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTY320WH-LH2"
- S-LCD LTY320WH-LH2
- LTY320WH-LH2 datasheet
- LTY320WH-LH2 image
- LTY320WH-LH2 price
- LTY320WH-LH2 distributor

