LTY320WS-L04
| Panel Model | LTY320WS-L04 |
|---|---|
| Panel Brand | S-LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTY320WS-L04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450×49.3 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 10/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of S-LCD LTY320WS-L04.
S-LCD LTY320WS-L04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the S-LCD LTY320WS-L04 pdf datasheet or detailed specifications of the S-LCD LTY320WS-L04 or other S-LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from S-LCD LTY320WS-L04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
S-LCD LTY320WS-L04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the S-LCD LTY320WS-L04 pdf datasheet or detailed specifications of the S-LCD LTY320WS-L04 or other S-LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from S-LCD LTY320WS-L04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTY320WS-L04"
- S-LCD LTY320WS-L04
- LTY320WS-L04 datasheet
- LTY320WS-L04 image
- LTY320WS-L04 price
- LTY320WS-L04 distributor

