LTZ700HH-LL1

| Panel Model | LTZ700HH-LL1 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTZ700HH-LL1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1549.44×871.56 mm |
| Outline | 1630×952×145 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 105% |
| Response Time | 7/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTZ700HH-LL1.
SAMSUNG LTZ700HH-LL1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ700HH-LL1 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ700HH-LL1 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ700HH-LL1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTZ700HH-LL1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ700HH-LL1 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ700HH-LL1 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ700HH-LL1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTZ700HH-LL1"
- SAMSUNG LTZ700HH-LL1
- LTZ700HH-LL1 datasheet
- LTZ700HH-LL1 image
- LTZ700HH-LL1 price
- LTZ700HH-LL1 distributor

