M180E2-L03

| Panel Model | M180E2-L03 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.0 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M180E2-L03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 357.12×285.696 mm |
| Outline | 410.7×321.2 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (8-bit) |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 26 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M180E2-L03.
CMO M180E2-L03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M180E2-L03 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M180E2-L03 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M180E2-L03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M180E2-L03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M180E2-L03 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M180E2-L03 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M180E2-L03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M180E2-L03"
- CMO M180E2-L03
- M180E2-L03 datasheet
- M180E2-L03 image
- M180E2-L03 price
- M180E2-L03 distributor

