M190A1-L0G

| Panel Model | M190A1-L0G |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M190A1-L0G Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 408.24×255.15 mm |
| Outline | 428×278×17 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M190A1-L0G.
CMO M190A1-L0G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M190A1-L0G pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M190A1-L0G or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M190A1-L0G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M190A1-L0G are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M190A1-L0G pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M190A1-L0G or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M190A1-L0G distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M190A1-L0G"
- CMO M190A1-L0G
- M190A1-L0G datasheet
- M190A1-L0G image
- M190A1-L0G price
- M190A1-L0G distributor
