M190A1-PSA

| Panel Model | M190A1-PSA |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M190A1-PSA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 408.24×255.15 mm |
| Outline | 419.84×266.05 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | RSDS (2 Channel) , 55 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M190A1-PSA.
CMO M190A1-PSA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M190A1-PSA pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M190A1-PSA or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M190A1-PSA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M190A1-PSA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M190A1-PSA pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M190A1-PSA or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M190A1-PSA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M190A1-PSA"
- CMO M190A1-PSA
- M190A1-PSA datasheet
- M190A1-PSA image
- M190A1-PSA price
- M190A1-PSA distributor

