M195FGK-L30

| Panel Model | M195FGK-L30 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.5 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M195FGK-L30 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 432×239.76 mm |
| Outline | 458×265.6×13.6 mm |
| Surface | Hard coating (6H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX M195FGK-L30.
INNOLUX M195FGK-L30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M195FGK-L30 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M195FGK-L30 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M195FGK-L30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX M195FGK-L30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M195FGK-L30 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M195FGK-L30 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M195FGK-L30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M195FGK-L30"
- INNOLUX M195FGK-L30
- M195FGK-L30 datasheet
- M195FGK-L30 image
- M195FGK-L30 price
- M195FGK-L30 distributor

