M236HJJ-L31

| Panel Model | M236HJJ-L31 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M236HJJ-L31 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 521.28×293.22 mm |
| Outline | 544.8×320.5×11.5 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 20 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31.
CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M236HJJ-L31"
- CHIMEI INNOLUX M236HJJ-L31
- M236HJJ-L31 datasheet
- M236HJJ-L31 image
- M236HJJ-L31 price
- M236HJJ-L31 distributor
