M238DCJ-E50

| Panel Model | M238DCJ-E50 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M238DCJ-E50 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 527.04×296.46 mm |
| Outline | 545×323.4×13.2 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 97% |
| Response Time | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (4 Lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 10.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX M238DCJ-E50.
INNOLUX M238DCJ-E50 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M238DCJ-E50 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M238DCJ-E50 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M238DCJ-E50 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX M238DCJ-E50 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M238DCJ-E50 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M238DCJ-E50 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M238DCJ-E50 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M238DCJ-E50"
- INNOLUX M238DCJ-E50
- M238DCJ-E50 datasheet
- M238DCJ-E50 image
- M238DCJ-E50 price
- M238DCJ-E50 distributor

