M240J2-L01

| Panel Model | M240J2-L01 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M240J2-L01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 518.4×324 mm |
| Outline | 546.4×352 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M240J2-L01.
CMO M240J2-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M240J2-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M240J2-L01 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M240J2-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M240J2-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M240J2-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M240J2-L01 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M240J2-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M240J2-L01"
- CMO M240J2-L01
- M240J2-L01 datasheet
- M240J2-L01 image
- M240J2-L01 price
- M240J2-L01 distributor

