M220Z1-PS1

| Panel Model | M220Z1-PS1 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M220Z1-PS1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 473.76×296.1 mm |
| Outline | 485.26×307.6 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 2/3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | RSDS (2 Channel) , 72 pins |
| Input Voltage | 13.8/5.0/3.3 (Typ.)(Vin/V5A/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M220Z1-PS1.
CMO M220Z1-PS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M220Z1-PS1 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M220Z1-PS1 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M220Z1-PS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M220Z1-PS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M220Z1-PS1 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M220Z1-PS1 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M220Z1-PS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M220Z1-PS1"
- CMO M220Z1-PS1
- M220Z1-PS1 datasheet
- M220Z1-PS1 image
- M220Z1-PS1 price
- M220Z1-PS1 distributor

