M240UAN01.0

| Panel Model | M240UAN01.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M240UAN01.0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 518.4×324 mm |
| Outline | 546.4×352 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , sRGB 100% |
| Response Time | 14 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO M240UAN01.0.
AUO M240UAN01.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO M240UAN01.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO M240UAN01.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO M240UAN01.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO M240UAN01.0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO M240UAN01.0 pdf datasheet or detailed specifications of the AUO M240UAN01.0 or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO M240UAN01.0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M240UAN01.0"
- AUO M240UAN01.0
- M240UAN01.0 datasheet
- M240UAN01.0 image
- M240UAN01.0 price
- M240UAN01.0 distributor

