CLAA102NB01XV

| Panel Model | CLAA102NB01XV |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA102NB01XV Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 222.72×130.5 mm |
| Outline | 235×147×5.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 60% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4S12P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/13/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA102NB01XV.
CPT CLAA102NB01XV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA102NB01XV pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA102NB01XV or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA102NB01XV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA102NB01XV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA102NB01XV pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA102NB01XV or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA102NB01XV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA102NB01XV"
- CPT CLAA102NB01XV
- CLAA102NB01XV datasheet
- CLAA102NB01XV image
- CLAA102NB01XV price
- CLAA102NB01XV distributor
