M315DJJ-K30

| Panel Model | M315DJJ-K30 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M315DJJ-K30 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 698.4×392.85 mm |
| Outline | 717.4×413.85×18.9 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 95% |
| Response Time | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX M315DJJ-K30.
INNOLUX M315DJJ-K30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M315DJJ-K30 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M315DJJ-K30 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M315DJJ-K30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX M315DJJ-K30 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX M315DJJ-K30 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX M315DJJ-K30 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX M315DJJ-K30 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M315DJJ-K30"
- INNOLUX M315DJJ-K30
- M315DJJ-K30 datasheet
- M315DJJ-K30 image
- M315DJJ-K30 price
- M315DJJ-K30 distributor

