MD640.350-62

| Panel Model | MD640.350-62 |
|---|---|
| Panel Brand | FINLUX |
| Descrition | EL ,8.5 inch, 640×350 |
| Panel Type | EL |
| MD640.350-62 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 179×122 mm |
| Outline | 228.5×158.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Viewing Angle | |
| Input Voltage | 5/24V (Typ.)(VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of FINLUX MD640.350-62.
FINLUX MD640.350-62 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the FINLUX MD640.350-62 pdf datasheet or detailed specifications of the FINLUX MD640.350-62 or other FINLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from FINLUX MD640.350-62 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
FINLUX MD640.350-62 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the FINLUX MD640.350-62 pdf datasheet or detailed specifications of the FINLUX MD640.350-62 or other FINLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from FINLUX MD640.350-62 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MD640.350-62"
- FINLUX MD640.350-62
- MD640.350-62 datasheet
- MD640.350-62 image
- MD640.350-62 price
- MD640.350-62 distributor

