MXS4085-A

| Panel Model | MXS4085-A |
|---|---|
| Panel Brand | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,0.50 inch, 60×32 |
| Panel Type | PM-OLED |
| MXS4085-A Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 11.25×5.97 mm |
| Outline | 15.3×10.2×1.04 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Built-in LD7032 |
| Input Voltage | 3.0/15.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Pioneer MXS4085-A.
Pioneer MXS4085-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS4085-A pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS4085-A or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS4085-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Pioneer MXS4085-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS4085-A pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS4085-A or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS4085-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MXS4085-A"
- Pioneer MXS4085-A
- MXS4085-A datasheet
- MXS4085-A image
- MXS4085-A price
- MXS4085-A distributor

