N134B6-L03

| Panel Model | N134B6-L03 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.4 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N134B6-L03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 296.422×166.656 mm |
| Outline | 307.2×194.8×3.5 mm |
| Shape Style | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX N134B6-L03.
CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N134B6-L03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N134B6-L03"
- CHIMEI INNOLUX N134B6-L03
- N134B6-L03 datasheet
- N134B6-L03 image
- N134B6-L03 price
- N134B6-L03 distributor

