LM315TA6A

| Panel Model | LM315TA6A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM315TA6A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM315TA6A.
PANDA LM315TA6A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TA6A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TA6A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TA6A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM315TA6A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TA6A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TA6A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TA6A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM315TA6A"
- PANDA LM315TA6A
- LM315TA6A datasheet
- LM315TA6A image
- LM315TA6A price
- LM315TA6A distributor
