N140B6-L0F

| Panel Model | N140B6-L0F |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N140B6-L0F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 309.399×173.952 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F.
CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N140B6-L0F"
- CHIMEI INNOLUX N140B6-L0F
- N140B6-L0F datasheet
- N140B6-L0F image
- N140B6-L0F price
- N140B6-L0F distributor

