N140HGE-EB1

| Panel Model | N140HGE-EB1 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N140HGE-EB1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 309.14×173.89 mm |
| Shape Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX N140HGE-EB1.
INNOLUX N140HGE-EB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N140HGE-EB1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N140HGE-EB1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N140HGE-EB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX N140HGE-EB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N140HGE-EB1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N140HGE-EB1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N140HGE-EB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N140HGE-EB1"
- INNOLUX N140HGE-EB1
- N140HGE-EB1 datasheet
- N140HGE-EB1 image
- N140HGE-EB1 price
- N140HGE-EB1 distributor

