N140HGE-ENA

| Panel Model | N140HGE-ENA |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N140HGE-ENA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 308.851×173.73 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX N140HGE-ENA.
INNOLUX N140HGE-ENA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N140HGE-ENA pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N140HGE-ENA or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N140HGE-ENA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX N140HGE-ENA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N140HGE-ENA pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N140HGE-ENA or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N140HGE-ENA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N140HGE-ENA"
- INNOLUX N140HGE-ENA
- N140HGE-ENA datasheet
- N140HGE-ENA image
- N140HGE-ENA price
- N140HGE-ENA distributor

