NJ050NA-01N

| Panel Model | NJ050NA-01N |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NJ050NA-01N Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 108×64.8 mm |
| Outline | 120.7×76.3×3.3 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX NJ050NA-01N.
INNOLUX NJ050NA-01N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX NJ050NA-01N pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX NJ050NA-01N or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX NJ050NA-01N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX NJ050NA-01N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX NJ050NA-01N pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX NJ050NA-01N or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX NJ050NA-01N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NJ050NA-01N"
- INNOLUX NJ050NA-01N
- NJ050NA-01N datasheet
- NJ050NA-01N image
- NJ050NA-01N price
- NJ050NA-01N distributor

