NL10276AC28-01A

| Panel Model | NL10276AC28-01A |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL10276AC28-01A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 285.696×214.272 mm |
| Outline | 330×255×20 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 150:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 35% |
| Response Time | 15 (Typ.)(Tr) |
| Viewing Angle | 50/50/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Analog RGB , 49 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL10276AC28-01A.
NEC NL10276AC28-01A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL10276AC28-01A pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL10276AC28-01A or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL10276AC28-01A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL10276AC28-01A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL10276AC28-01A pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL10276AC28-01A or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL10276AC28-01A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL10276AC28-01A"
- NEC NL10276AC28-01A
- NL10276AC28-01A datasheet
- NL10276AC28-01A image
- NL10276AC28-01A price
- NL10276AC28-01A distributor

