NL128102BC31-02

| Panel Model | NL128102BC31-02 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1280×1024 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL128102BC31-02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 399.36×319.49 mm |
| Outline | 470×382 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 250:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL128102BC31-02.
NEC NL128102BC31-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL128102BC31-02 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL128102BC31-02 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL128102BC31-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL128102BC31-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL128102BC31-02 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL128102BC31-02 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL128102BC31-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL128102BC31-02"
- NEC NL128102BC31-02
- NL128102BC31-02 datasheet
- NL128102BC31-02 image
- NL128102BC31-02 price
- NL128102BC31-02 distributor

