P0340WQLA-T

| Panel Model | P0340WQLA-T |
|---|---|
| Panel Brand | CMEL |
| Descrition | AM-OLED ,3.4 inch, 480×272 |
| Panel Type | AM-OLED |
| P0340WQLA-T Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 74.88×42.43 mm |
| Outline | 81.5×53 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Built-in HX5116 |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) , 71 pins |
| Input Voltage | 5.0/-5.0V (VDD/VSS) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMEL P0340WQLA-T.
CMEL P0340WQLA-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMEL P0340WQLA-T pdf datasheet or detailed specifications of the CMEL P0340WQLA-T or other CMEL LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMEL P0340WQLA-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMEL P0340WQLA-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMEL P0340WQLA-T pdf datasheet or detailed specifications of the CMEL P0340WQLA-T or other CMEL LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMEL P0340WQLA-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "P0340WQLA-T"
- CMEL P0340WQLA-T
- P0340WQLA-T datasheet
- P0340WQLA-T image
- P0340WQLA-T price
- P0340WQLA-T distributor

