P101DCA-AZ0

| Panel Model | P101DCA-AZ0 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| P101DCA-AZ0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 135.36×216.58 mm |
| Outline | 143.24×228.6×3.8 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 51 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.2/-5.2V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX P101DCA-AZ0.
INNOLUX P101DCA-AZ0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX P101DCA-AZ0 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX P101DCA-AZ0 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX P101DCA-AZ0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX P101DCA-AZ0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX P101DCA-AZ0 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX P101DCA-AZ0 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX P101DCA-AZ0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "P101DCA-AZ0"
- INNOLUX P101DCA-AZ0
- P101DCA-AZ0 datasheet
- P101DCA-AZ0 image
- P101DCA-AZ0 price
- P101DCA-AZ0 distributor

