PA064DS2
| Panel Model | PA064DS2 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA064DS2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.34 mm |
| Outline | 156.3×119.8×14.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA064DS2.
PVI PA064DS2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA064DS2 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA064DS2 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA064DS2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA064DS2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA064DS2 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA064DS2 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA064DS2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA064DS2"
- PVI PA064DS2
- PA064DS2 datasheet
- PA064DS2 image
- PA064DS2 price
- PA064DS2 distributor

