PA064DS1
| Panel Model | PA064DS1 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA064DS1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.34 mm |
| Outline | 156.3×119.8×14.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA064DS1.
PVI PA064DS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA064DS1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA064DS1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA064DS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA064DS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA064DS1 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA064DS1 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA064DS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA064DS1"
- PVI PA064DS1
- PA064DS1 datasheet
- PA064DS1 image
- PA064DS1 price
- PA064DS1 distributor
