PD104SY2
| Panel Model | PD104SY2 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD104SY2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 236×176.9×5.9 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/9.8/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD104SY2.
PVI PD104SY2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SY2 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SY2 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SY2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD104SY2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104SY2 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104SY2 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104SY2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD104SY2"
- PVI PD104SY2
- PD104SY2 datasheet
- PD104SY2 image
- PD104SY2 price
- PD104SY2 distributor

