PJ045IA-01D

| Panel Model | PJ045IA-01D |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 540×960 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PJ045IA-01D Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 55.485×98.64 mm |
| Outline | 60.71×109.1×1.75 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (3 data lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D.
CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PJ045IA-01D"
- CHIMEI INNOLUX PJ045IA-01D
- PJ045IA-01D datasheet
- PJ045IA-01D image
- PJ045IA-01D price
- PJ045IA-01D distributor

