PM102WX4
| Panel Model | PM102WX4 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PM102WX4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222×132.48 mm |
| Outline | 229.9×141.5×1.63 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/8.8/17.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGG/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PM102WX4.
PVI PM102WX4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PM102WX4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PM102WX4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PM102WX4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PM102WX4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PM102WX4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PM102WX4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PM102WX4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PM102WX4"
- PVI PM102WX4
- PM102WX4 datasheet
- PM102WX4 image
- PM102WX4 price
- PM102WX4 distributor

