PT022TN09-T

| Panel Model | PT022TN09-T |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PT022TN09-T Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 40.4×57.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 4S1P WLED |
| Signal Interface | CPU/RGB |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX PT022TN09-T.
INNOLUX PT022TN09-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX PT022TN09-T pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX PT022TN09-T or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX PT022TN09-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX PT022TN09-T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX PT022TN09-T pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX PT022TN09-T or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX PT022TN09-T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PT022TN09-T"
- INNOLUX PT022TN09-T
- PT022TN09-T datasheet
- PT022TN09-T image
- PT022TN09-T price
- PT022TN09-T distributor

