QD15XL08

| Panel Model | QD15XL08 |
|---|---|
| Panel Brand | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| QD15XL08 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 321×249 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Response Time | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of QDI QD15XL08.
QDI QD15XL08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD15XL08 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD15XL08 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD15XL08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
QDI QD15XL08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD15XL08 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD15XL08 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD15XL08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "QD15XL08"
- QDI QD15XL08
- QD15XL08 datasheet
- QD15XL08 image
- QD15XL08 price
- QD15XL08 distributor

