QD15XL12

| Panel Model | QD15XL12 |
|---|---|
| Panel Brand | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| QD15XL12 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 317.3×242 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 46% |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of QDI QD15XL12.
QDI QD15XL12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD15XL12 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD15XL12 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD15XL12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
QDI QD15XL12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD15XL12 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD15XL12 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD15XL12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "QD15XL12"
- QDI QD15XL12
- QD15XL12 datasheet
- QD15XL12 image
- QD15XL12 price
- QD15XL12 distributor

